Takım Arkadaşlarımız

 

Olcay ŞengözLisans eğitimimin içeriği olan staj dönemimde Kemipol ailesi ile tanıştım.  Eğitimim sonrası farklı şirketlerde kazandığım tecrübeler ile birlikte tekrar 1997 yılında Akzo Nobel Kemipol bünyesinde yer aldım. Bugüne kadar çok uluslu dünya lideri boya üreticileriyle çalışma imkanı buldum. Kemipol bünyesinde stajyer olarak başlayan kariyerim aynı ailenin devamı olan Kansai Altan şirketinde Boya Üretim Müdürü olarak devam etmektedir. Uzun yıllardır müşteri memnuniyetini ön planda tutan şirketimiz, çalışanların başarısı ile hedeflerine ulaşmaktadır. Çeşitli dönemlerde tüm dünyayı etkileyen ekonomik krizlerden doğru zamanda uygulamaya aldığı doğru stratejiler ve çalışanların özverili katkıları ile çıkmayı başaran şirketimiz, her yıl hedeflerini yenileyerek ve büyüterek yoluna devam etmektedir. Şirketimizin faaliyetlerinde, çevre kirliliği ve insan sağlığı konularına tüm çalışanların katılımı ile çok hassas yaklaşılmaktadır.  Ayrıca, enerji ve doğal kaynakların verimli kullanımına özen gösterilmektedir. Sosyal sorumluluklarının yanında kalite bilinci, müşteri odaklılığı, esnekliği, yaratıcılığı ve dürüstlüğü ile ortak değerlerini güçlendirmektedir. Bu değerlerimizin şemsiyesi altında takım çalışması ile hareket etmemiz, bugün ve gelecekte elde edeceğimiz başarılara katkı sağlamaya devam edecektir.

 


Olcay Şengöz
Boya Üretim Müdürü


 

Burcu Özer

Kansai Altan’da 2013 yılından beri Sağlık,Güvenlik & Çevre Müdürü olarak çalışıyorum. Öncesinde grup şirketi olan Akzo Nobel Boya‘da 4 yıl aynı alanda çalıştığım için aslında bu şirketi daha uzun bir süredir tanıyorum. Ürün ve hizmet kalitesi ile bulunduğu sektörde en iyilerden biri olmanın yanı sıra çalışanlarının sağlığına, güvenliğine ve çevrenin korunmasına gösterdiği özen ile ülkemizdeki öncü ve örnek firmalardan biri olduğunu içtenlikle söyleyebilirim. İş sağlığı, iş güvenliği ve çevre alanında yapılan çalışmaları her zaman destekleyen ve bu konularda gerekli kaynağı ayıran bir şirkette bu görevi yürüttüğüm için kendimi son derece şanslı görüyorum. Boya sektöründe uzun yılların verdiği tecrübeyi teknolojik yeniliklerle birleştirerek ürün kalitesinden hiç bir zaman ödün vermeyen, müşteri odaklı olmayı benimseyen ve bütün bunları çok kaliteli bir çalışan profili ve çalışanlarını anlayan, destekleyen bir yönetimle gerçekleştiren şirketimizin daha bir çok başarıya imza atacağına inanıyorum.


Burcu Özer
SGÇ Müdürü

Süleyman Işık

1986 yılında araştırma laboratuvarında işe başladım. Renk yapmaya ilgimden dolayı bu konu üzerine yönlendirildim. Değişik zamanlarda şirket içinde ve dışında renk eğitimlerine katıldım. Şu anda Araştırma Renk Laboratuvarı Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktayım.İşe başladığım ilk günler de 600-700 kişiye ulaşan bugünkü ortamı ve çalışma koşullarını düşünmek hayaldi. Şirketimiz hedeflerine ulaşırken çalışanların da gelişimi için eğitime önem vererek onları yeni hedeflerler için cesaretlendirip fırsat verdi. Şirket içinde ortak noktası insan olan alçak gönüllü ve paylaşımcı bir çalışma ortamı yaratıldı. Çalışma arkadaşlarımızla sadece işimizi değil sevinçlerimizi ve kederlerimizi paylaşan büyük bir aile olduğumuzu her kademede hissettik.


Süleyman Işık
Müdür Yardımcısı - Renk Araştırma 
Doğan ŞenlierEge Üniversitesi Oto Boya ve Kaporta bölümü mezunuyum. Çalıştığım firmayı ilk o zaman duydum ve firma hakkındaki bilgilerim doğrultusunda ben de bu şirketin bir parçası olmayı düşündüm. Burada çalışma hayatıma başlamadan önce bu şirketin benim gelişmeme yardımcı olacağına ve bilgilerimi en üst seviyeye çıkaracağına emindim. Şu anda ARGE laboratuvarı Otomotiv Boyalarında 6.5 yılımı doldurdum. Bu süreçte bir otomobil boyasını yapmak için ne kadar çok emeğin ve ne kadar çok özenin gösterildiğini, sorunlar karşısında nasıl çözüm yolları bulacağımı ve onlarla nasıl mücadele edeceğimi öğrendim. Bir aile ortamnda olduğu gibi şirketimizde de çalışma arkadaşlarımızla kimi zaman birlikte güler eğleniriz, kimi zaman da birlikte acılarımızı paylaşırız. Bu da şirketimizi bir aile gibi görmemizi ve çalışma saatlerinde mutlu, huzurlu olmamızı sağlıyor.


Doğan Şenlier
Laboratuvar Teknisyeni