Oyak Renault 2017 Yılı Yan Sanayi Başarı Ödülü

 

5 Ekim 2017 tarihinde düzenlenen “Oyak Renault Tedarikçileri Toplantısı”nda, Oyak Renault tarafından en başarılı tedarikçilerine verilen “2017 Yılı Yan Sanayi Başarı Ödülü”ne şirketimiz Kansai Altan Boya San. Tic. A.Ş. layık görüldü. 

 

Oyak Renault'nun, iş birliği içinde çalıştığı yan sanayi şirketlerinin performanslarını takdir etmek ve daha da iyileşmesini teşvik etmek amacıyla verilen Yan Sanayi Başarı ödülü için Oyak Renault Satınalma Direktörlüğü tarafından belirlenmiş olan kalite, maliyet, süre, geliştirme ve yönetim hedeflerine ulaşma kriterleri baz alınmaktadır. Bu kapsamda en başarılı tedarikçiler, Oyak Renault Otomobil Fabrikaları'na teslim edilen parçaların kalitesi, ekonomik performans, ilk montaj ve satış sonrası yedek parça teslimatlarında hizmet oranı, geliştirme kapasitesi, finansal sağlık ve şeffaf bir iş birliği gibi kriterler çerçevesinde Oyak Renault'ya destek olma iradesi dikkate alınarak seçiliyor.

 

Çok değerli olan bu ödüle layık görüldüğümüz için memnuniyet ve gurur duyuyoruz.

 

Ödüllerin verildiği Tedarikçiler Toplantısı'na Oyak Renault Genel Müdürü Tunç Başeğmez, Oyak Renault Satınalma Direktörü Cenk Sermet, Renault Nissan Purchasing Organization (RNPO) Avrupa Bölgesi Global Direktörü Antoine Aoun ve yan sanayi firmalarının temsilcileri katıldı.

Kansai Altan Boya San. Tic. A.Ş.’nin layık görüldüğü başarı ödülümüzü Sn. Tunç Başeğmez ve Sn. Cenk Sermet, şirketimiz Genel Müdür Yardımcısı Sn. Engin Çörüşlü’ye takdim ettiler.

 

Toplantıda, Oyak Renault Genel Müdürü Başeğmez ve RNPO Avrupa bölgesi Global Direktörü Aoun, tedarikçilerin Renault, Nissan & Mitsubishi Motors İttifakı'nın fırsatlarından tam anlamıyla yararlanabilmesi için Oyak Renault ile tedarikçilerinin birlikte ulaşması gereken hedefleri açıkladı. Oyak Renault Satınalma Direktörü Sermet ise "Together to the Future" sloganından yola çıkarak ve İttifak 2022 planı doğrultusunda, bugünün otonom ve elektrikli araçlar gibi gelişen otomobil tanımına ayak uyduracak; geleceğin teknoloji ve ürünlerini artan kalite ve rekabet seviyesi beklentilerini karşılayacak ve ivme kazandıracak teknolojiler hakkında bilgiler verdi.