Otomotiv Boyaları müşteri eğitimi - 23-25 Mayıs 2012

 

Otomotiv Boyaları müşteri eğitimi – 23-25 Mayıs 2012

23-25 Mayıs 2012 tarihlerinde Otomotiv Ana Sanayi, Otomotiv Metal Yan Sanayi ve Otomotiv Plastik Yan Sanayi müşterilerimizden farklı pozisyonlarda 64 kişilik bir gruba Otomotiv Boyaları Satış ve Araştırma ekibimiz tarafından “Boya Teknolojisi ve Uygulama Teknikleri” eğitimi verildi.

Katılımcı müşterilerimiz Alpin Kimya, Assan Hanil, CMS, Componenta, Ford Otosan, Hayes Lemmerz, Karsan, Mecaplast, Otokar, Tekersan, Temsa, Tırsan Treyler, Tofaş ve Toyota idi. TMMO Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde gerçekleştirilen eğitimimiz, Otomotiv Ana Sanayi ile Otomotiv Yan Sanayi’yi buluşturarak sinerji yarattı.

Eğitimin ilk gününde boya ham maddeleri ve boya üretimi ile ilgili temel bilgilerin aktarılmasının ardından Kansai Altan tesisleri gezildi. İkinci ve üçüncü günlerde otomotiv boyaları sektörel eğitimler, boya özellikleri, boya kusurları, boya testleri, uygulama yöntemleri, krater tespiti ve önleyici faaliyetler ve kimyasallar ile güvenli çalışma eğitimleri verildi.

Eğitim sonrasında tüm katılımcı müşterilerimizin ilgilerini ve memnuniyetlerini dile getirmeleri, hem karşılıklı görüşmelerle, hem de yazılı olarak teşekkürlerini sunmaları mutluluk verici oldu.