Otomotiv Boyaları "Genel Boya Bilgisi" eğitimi

 

Otomotiv Boyaları müşteri eğitimi

25-26 Kasım 2010 tarihlerinde otomotiv ana sanayi, metal yan sanayi ve plastik yan sanayi müşterilerimizden oluşan 20 kişilik bir gruba, Otomotiv Boyaları Araştırma Laboratuvarımız tarafından “Genel Boya Bilgisi” eğitimi verildi.

A-PLAS, BPO, FAREL, H.L. JANTAŞ, HAOS, HONDA, MECAPLAST ve TOFAŞ firmalarının katılımı ile gerçekleşen eğitimde katılımcılar boya ham maddeleri, boya üretim süreçleri, uygulama teknikleri, boya kusurları ve diğer performans değerlendirme kriterleri konularında eğitim aldılar. Misafirlerimiz; Boya ve Polimer Araştırma, Analiz, Renk ve Kalite Kontrol Laboratuvarlarımızı, Boya ve Polimer Üretim tesislerimizi ve Ürün Ambarımızı da inceleme fırsatı buldular.

Katılımcılar üretim tesislerimizdeki temiz çalışma koşulları ve yüksek seviyedeki izlenebilirlik kalitesinden çok etkilendiklerini; fabrikamızı ziyaretleri boyunca aldıkları eğitimden ve kendilerine gösterilmiş olan misafirperverlikten dolayı çok memnun kaldıklarını ifade ettiler.

Müşterilerimizin yanında, Kansai Altan çalışma arkadaşlarımız da bu eğitimden faydalandılar, özellikle satış-pazarlama, planlama ve fabrikamızda yeni iş başı yapmış teknik müdürlük çalışma arkadaşlarımız bu eğitime ilgi gösterdiler.